Website VMC - Vasse Manderveen Combinatie 1994 

Programma VMC - 't Keske -

Programma : Dinsdag - 24 april 2018
Juventa'12 JO15-2 ─ V.M.C. JO15-2  
aanvang: 19.00 uur IN PLAATS VAN  
vertrek: 17.45 uur ZATERDAG 12 MEI  

Programma : Woensdag - 25 april 2018
S.C. Enschede JO11-1 ─ V.M.C. JO11-1  
aanvang: 18.30 uur  
vertrek: 17.15 uur  
Markelo JO10-2 ─ V.M.C. JO10-1  
aanvang: 18.30 uur  
vertrek: 17.15 uur    

Programma : Zaterdag - 28 april 2018
V.M.C. JO19-1 ─ Fleringen JO19-1  
aanvang: 14.30 uur scheidsrechter: Ronald Kenkhuis
aanwezig: 13.30 uur Vasse  
V.M.C. JO13-2 ─ Quick'20 JO13-9  
aanvang: 10.30 uur scheidsrechter: Martin Hemmer
aanwezig: 09.45 uur Vasse  
V.M.C. JO11-2 ─ Bornerbroek JO11-2  
aanvang: 09.00 uur scheidsrechter: John Nijhuis
aanwezig: 08.30 uur Vasse  
Rijssen Vooruit JO10-1 ─ V.M.C. JO10-1  
aanvang: 09.00 uur  
vertrek: 07.45 uur    
V.M.C. JO9-1 ─ P.H. JO9-2  
aanvang: 09.00 uur spelleider: Jasper Brunninkhuis
aanwezig: 08.30 uur Vasse  
V.M.C. JO8-1 ─ Rood Zwart JO8-4  
aanvang: 09.00 uur spelleider: eigen kader
aanwezig: 08.30 uur Manderveen  

Programma : Zaterdag - 05 mei 2018
B.Z.S.V. JO9-1 ─ V.M.C. JO9-1  
aanvang: 09.00 uur  
vertrek: 08.00 uur    
Luctor et Emergo JO8-2 ─ V.M.C. JO8-1  
aanvang: 08.45 uur  
vertrek: 07.45 uur    

Programma : Zaterdag - 12 mei 2018
V.M.C. JO19-1 ─ R.S.C. JO19-2  
aanvang: 14.30 uur scheidsrechter: Rob Rikmanspoel
aanwezig: 13.30 uur Vasse  
H.H.C. Hardenberg JO17-6 ─ V.M.C. JO17-1  
aanvang: 12.30 uur  
vertrek: 11.00 uur    
Heeten JO15-1 ─ V.M.C. JO15-1  
aanvang: 12.45 uur  
vertrek: 11.00 uur    
V.M.C. JO13-1 ─ Almelo JO13-1  
aanvang: 10.30 uur scheidsrechter: Jos Heidkamp
aanwezig: 09.45 uur Manderveen  
V.M.C. JO13-2 ─ De Lutte JO13-2  
aanvang: 10.30 uur scheidsrechter: Martin Hemmer
aanwezig: 09.45 uur Vasse  
Achilles E. JO11-1 ─ V.M.C. JO11-1  
aanvang: 09.00 uur  
vertrek: 07.45 uur  
Excelsior'31 JO11-9 ─ V.M.C. JO11-2  
aanvang: 10.30 uur  
vertrek: 09.15 uur    
V.M.C. JO10-1 ─ D.E.T.O. JO10-2  
aanvang: 09.00 uur scheidsrechter: Jelco Pegge
aanwezig: 08.30 uur Manderveen  
V.M.C. JO9-1 ─ Heracles JO9-3  
aanvang: 09.00 uur spelleider: Ruud Haarhuis
aanwezig: 08.30 uur Vasse  
S.C. Daarle JO9-1 ─ V.M.C. JO9-2  
aanvang: 10.00 uur  
vertrek: 09.00 uur    
V.M.C. JO8-1 ─ D.E.T.O. JO8-3  
aanvang: 09.00 uur spelleider: eigen kader
aanwezig: 08.30 uur Manderveen